حراج!

دانلود مجموعه کامل 5 جلدی کتاب باستان شناسی ممنوعه

دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت میسر است.

بانک سامان امنیت پرداخت شما را تضمین می کند.

۳۸,۰۰۰ تومان

توضیحات

کتاب باستان شناسی ممنوعه

کتاب باستان شناسی ممنوعه بصورت فایل zip است و شامل تمامی ۵ جلد کتاب باستانشناسی ممنوع به صورت یکجا و PDF می باشد و در سایت کاکوفایل به روزرسانی و تهیه شده است.

دانلود مجموعه کتاب های باستان شناسی ممنوعه :

جلد اول کتاب باستان شناسی ممنوعـه شامل ۱۳۶ صفحه و دارای ۱۴ مگابایت حجم فایل PDF می باشد. موضوعات این جلد کتاب : گوبلکی تپه – آتلانتیس و حزقبال – در عصر روشنگری – افسانه دوازدهمین سیاره – آتلانتیس و هرم برزک

جلد دوم باستانشناسی ممنوعه شامل ۷۴ صفحه و دارای ۶ مگابایت حجم فایل PDF می باشد. موضوعات ارائه شده در جلدم دوم کتاب : مورد رویت یوفو در ترانس ان پرووانس – آدم یک برده سفارشی – غولها – نیروگاه جیزه – عصر ماقبل آدم – روز پس از رازول – آذری در آسمان – غولهایی که بر آمریکا حکمرانی می کردند – راز دو جمجمه عجیب و کیف کشف شده در کوههای روسیه – اهرام باستانی گمشده مصر – کشف اتاق های اسرار آمیز زیر خرابه های معبد باستانی آزتک – سرسنگی گواتمالا که تاریخ خواهان فراموش شدن آن است.

جلد سوم کتاب شامل ۲۲۵ صفحه و دارای ۱۱ مگابایت حجم فایل PDF می باشد. موضوعات این جلد شامل: در عصر روشنگری – رازهای گمشده صندوق مقدس – سپیده دم خون آشام – تبار جام مقدس – جادوی کوهستان – تبار، آتش اختر و آنوناکی – امپراطوری عهد – آتش اختر است.

جلد چهارم کتاب شامل ۱۵۰ صفحه و دارای ۴۰ مگابایت حجم فایل PDF می باشد. موضوعات این جلد کتاب عبارتست از : دروازه ستارگان آتلانتیس – انسان مدرن بیش از سه میلیون سال پیش – عصای جادویی عیسی – سقوط یوفو در رازول براساس میرایا – راز گمشده مریم مجدلیه – در را به او نشان بده – الف لام

جلد پنجم باستان شناسی ممنوع شامل ۱۶۴ صفحه و دارای ۱۰ مگابایت حجم فایل PDF می باشد.

دانلود مجموعه کامل باستان شناسی ممنوعه

مجموعه باستانشناسی ممنوعه ، بسته ارزشمندی از کتابهای مهم و ضروری و با ارزش باستان شناسی، دفینه یابی، علامت شناسی برای شما عزیزان گرداوری شده است که با بهترین کیفیت می باشند. شما می توانید هم اکنون این مجموعه ارزشمند را از ما تهیه کنید. آیا از باستان‌شناسی شگفت‌زده می‌شوید؟ این مجموعه کتاب باستان شناسی ممنوعه ، پهنه‌ی پر از رمز و راز باستان‌شناسی و افرادی که گذشته را بازسازی می‌کنند، به شما معرفی ‌می‌کند. سوتعبیرهای رایج را برطرف می‌سازد و روش شناخت جوامع انسانی کهن را شرح می‌دهد. همچنین خواهید آموخت که چگونه کاوش باستان شناسی را هدایت کنید و جزئیات ناشناخته‌ی بزرگترین کشفیات جهان را روشن کنید!

توضیحات تکمیلی

نام کتاب

باستان شناسی ممنوعه

تاریخ انتشار

نامعلوم

فرمت فایل

,

حجم فایل

80 مگابایت

نوع فایل

زبان

روسی, فارسی

تعداد صفحات

ذکر شده در متن توضیحات

مترجم

مهر

تعداد جلد

5 جلد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه کامل ۵ جلدی کتاب باستان شناسی ممنوعه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *