معرفی ماکسیمیلیان دی لافایت
 • » معرفی مشاهیر » معرفی ماکسیمیلیان دی لافایت
 • ماکسیمیلیان دی لافایت

  ماکسیمیلیان دی لافایت نویسنده ای است که شخصیت مرموز و چند بعدی شگفت انگیزی دارد. شخصی اسرارآمیز که در طول مدت ۳۰ سال ۲۱۰۰ کتاب در زمینه‌های مختلف از جمله هنر، موسیقی، تاریخ، جادو، زبان‌شناسی و تاریخ باستان از خود به جا گذاشته است.
  لافایت، هنرمند و موسیقیدان ماهری است اما ظاهراً هیچ علاقه یا نیازی به شهرت و شناخته شدن آثارش نداشته. شاید برای اینکه قدرت و دانش او فراتر از چنین مسائلی بود و شاید برای اینکه ماموریت اصلی او چیز دیگری بود که در کنارش نیز برای پر کردن اوقات فراغتش دست به نوشتن آثار موزیکالی زد که در تالار هنرهای واشنگتن دی.سی تولید شد.

  یک فرد حرفه‌ای و عاشق هنر و موسیقی. اما وی قبل از دوران مدرن چه می کرد؟ او تحلیلگر سازمانی جاسوسی آمریکا OSS در اروپا در طول جنگ جهانی دوم بود. او همچنین برای سازمانهای CIA و NSA (National Security Assembly) آمریکا کار می کرد. مگر تخصص وی چه بود؟

   

  آیا لافایت دانشمند بزرگی است؟

  او جزو اولین دانشمندان علوم ذهنی بود که موفق به ایجاد و توسعه ی علم تله پاتی و علوم ذهنی گردید و به همین دلیل در این سازمان ها مشغول به کار بود اما پس از پی بردن به اهداف پلید دولت آمریکا، از آنجا خارج شد. او که فردی معنوی بود به درخواست کاردینال بارتولی ویز کشور واتیکان، به ایتالیا رفته به آزمایشات واتیکان روی موجودات فضایی و فعالیتهای ستاره نوردان واتیکان برای سفر فضایی که در ۱۹۶۶ تا ۱۹۶۹ انجام میشد پیوست. بعد از جنگ جهانی دوم او آرشیو کتابخانه ی واتیکان را در زمینه ی UFO و علوم باطنی و جادو تجهیز کرد و این را به درخواست مستقیم پاپ پیوس دوازدهم (۱۸۷۶-۱۹۵۸) انجام داد.

   

  ماجرای ناپدید شدن لافایت :

  ماکسیمیلیان دی لافایت تمام آنچه را که ارتش سری آمریکا در پی به دست آوردنش بود می‌دانست و ارتش به دنبال استفاده از دانش او بود. اما او از کجا این‌ها را می دانست؟ مگر چند سال داشت و چه معلمانی داشت؟ بعضی می‌گفتند او یک جادوگر کامل است که تمام قوانین فیزیک فضا و جهان را می‌داند و شاید هم آنوناکی به او آموخته بودند؟!

  دولت آمریکا از مغز لافایت برای ارتباط و مواجهه با یوفوها استفاده کرد اما کسی نمی‌داند چرا و چه اتفاقی افتاد که لافایت از این آزمایش ناخشنود شده و برای همیشه از آمریکا رفت و ناگهان غیبش زد. اطلاعاتی که او از حقایق انوناکی و فعالیتهای آنان داشت به ضرر کلیسای کاتولیک و واتیکان بود و آن‌ها از ناپدید شدن وی نگران بودند. از او خواسته شده بود که نسخه ی جدیدی از کتاب عهد عتیق را از یونانی و آرامی به ایتالیاتی و انگلیسی ترجمه کند.

  یک خبرنگار زن ایتالیایی که برای روزنامه ی Il Tempo در رم و مکزیک کار می‌کرد قرار بود که مقاله‌ای در مورد ارتباطات لافایت-واتیکان-یوفوها بنویسد اما به دلایلی برای همیشه ناپدید شد.

   

  کتاب ها و مقالات ماکسیمیلیان دی لافایت :

  لافایت را بزرگترین مرجع در مورد علمای آنوناکی در دنیا می دانند. ۸ دیکشنری، ۱۵۰ کتاب، ۸ دایره المعارف، ۳۲ کتاب در زمینه فرازمینیان، مسلط به ۲۱ زبان که ۱۰ جلد لغت‌نامه ی از ۱۴ زبان را تألیف کرده است مانند زبانهای سومری، آکادیریال آرامی و… او زبان‌شناسی ماهر و متخصص در زبانهای خاور و شرق میانه و همچنین زبانهای قبیله‌ای و مورخی بزرگ است.
  دکتر جی. چن J. Chen یکی از اعضای یونسکو و سازمان ملل، لافایت را « یکی از برجسته‌ترین ذهن‌های دوران ما» توصیف کرد.
  دانشکده حقوق دانشگاه ییل آمریکا از وی خواسته بود که نسخه ی انگلیسی قانون اساسی جدید عراق را که توسط کاخ سفید نگاشته شده بود به عربی برگرداند.

  ماکسیمیلیان دی لافایت در ۱۳ می سال ۲۰۰۹ در برنامه‌ای از شبکه ی History برای اولین بار ظاهر شد و چهره ی خود را نشان داد. اما چه کسی می‌تواند تأیید کند که او حقیقتاً ماکسیمیلیان دی لافایت است؟

  او که توسط بیل براینز Bill Brines مجری برنامه مصاحبه می‌شد درباره ی فعالیتهای فوق سری دولت آمریکا روی چهان های موازی، سفر های فضایی-زمانی، حقیقت یوفوها و مثلث برمودا صحبت کرد.

  برخی از کتاب‌های وی به شرح زیر است:

  • افتضاحهای تکان دهنده ی هالیوود
  • ریشه ی نام خدا و هویت واقعی او، ترجمه شده از الواح فینیقی، اوگاریت، کنعانی، سومری، آکادی و آشوری
  • هنر مقدس ارمنستان: خاچکارها، نمادها و متون درخشان
  • چگونه ارواح، دیوان، عفریتها، جن و فرشته را احضار و کنترل کنیم: روشها و دستورات: جلد اول
  • آنوناکی، استادان متعالی، عالمان و فرشتگان هبوط یافته در زمین و نیبیرو، زنانشان، شوهرانشان، فرزندانشان و نسلشان در میان ما (جلد ۵ و آخر)
  • کتاب رامادوش.۱۳ تکنیکهای قدرت ذهنی علمای آنوناکی برای طول عمر بیشتر…

  • ۴۶۰ هزار سال از وقایع بزرگ یوفوهای فرازمینی و رازهایی از تمدن فینیقی تا کاخ سفید: از نیبیرو، زتا، آنوناکی، سومر تا آیزنهاور، ام.جی.۱۲، سیا، ربوده شدگان ارتش، کنترل ذهن
  • تقویم روزها و ساعاتی که خوش شانسی و بد شانسی می‌آورند
  • احضار فرشته، جن، عفریت و روح
  • طلسمهای جادویی برای موفقیت در زندگی، حفاظت در برابر دیگران و احضار ارواح
  • متن رسمی کتاب علمای آنوناکی: معلم و شاگرد
  • جاده ای به دانش بی پایان: تائوی فرازمینی آنوناکی و عالمان

   پرمخاطب ترین و پرفروش ترین کتاب وی آفرینش ژنتیکی می باشد.

  کاکوفایل ، با هدف ارتقاء سطح دانش عمومی هم میهنان گرامی در خردادماه 1396 ایجاد گردیده است. از لحظه شروع تاکنون ، کاکو فایل همواره سعی در بکارگیری شیوه های مدیریتی جدید و خدمات نوین داشته است.مفتخریم شما عزیزان را به همراه داریم...

  نوشته های مشابه

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در کاکو قایل منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا