پشتیبانی کاکو فایل

حضور و رضایتمندی مشتریان ما ، یکی از مهمترین دلایل تایید کاکوفایل است، از این رو تیم پشتیبانی سایت به تمامی درخواست های شما پاسخ می دهد و مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می سازد.

به طور معمول بلافاصله پس از پرداخت ، لینک فایل برای کاربر نمایش داده می شود و فایل به ایمیل ایشان نیز ارسال می گردد. اما برخی اوقات (بسیار نادر) مشکلاتی که ناشی از سرور و یا مشکلات اینترنت است باعث عدم ارسال فایل می شود که خیلی از مواقع همکاران ما خودشان فایل را برای کاربر ارسال می کنند و نیازی به پشتیبانی نیست.

اما در صورتی که پس از خرید ، بعد از گذشت 15 دقیقه فایل برای شما ارسال نشد ، لطفا از طریق واتساپ یا تلگرام این مشکل را اطلاع رسانی کنید تا در سریع ترین حالت ممکن لینک دریافت فایل برای شما ارسال شود. لطفا صبور و مطمئن باشید که فایل ها ارسال خواهند شد.

در صورتی که با مشکلی مواجه شدید و به سرعت نیاز به پشتیبانی دارید، خلاصه ای از مشکل را به  شماره زیر پیامک یا واتساپ کنید تا دوستان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

پشتیبانی: 

به هیچ عنوان تماس نگیرید. پشتیبانی فقط پیامکی و در واتساپ

09359208154  (آیکون های پایین سایت، پشتیبانی فقط پیامکی و واتساپ)

سوالات متداول:

لینک دریافتی برای ما کار نمیکنه؟

لینکهای دریافت هر فایل فقط 2 روز (48 ساعت) اعتبار دارند و پس از آن غیر فعال می شوند، در صورتی که لینک شما باطل شده است ، درخواست لینک جدید بدهید. (پشتیبان واتساپ)

من هنگام خرید ایمیلم رو اشتباه زدم یا به هر طریقی دانلود نکرده ام ، باید دوباره خرید کنم؟؟

نه، نیازی به خرید دوباره نیست، فقط کافی است این مورد را  در واتساپ گزارش دهید تا لینک جدیدی برای شما ساخته شود، در صورت خرید مجدد مبلغ پرداخت شده به حساب تان باز نمی گردد یا فایل دیگری را نمی توانید دریافت کنید. پس حتما به پشتیبان پیام دهید…

(لطفا ابتدای ایمیل تان www نگذارید.)

فایل خریداری شده فایل مورد نظر من نیست، باید چه کار کنم؟

تمام فایل های فروشی کاکوفایل دارای توضیحات و فهرستی از مطالب موجود در فایل است ، قبل از خرید لطفا بررسی کنید و در صورت نیاز به آن، خریداری کنید، بعد از خرید فایل با توجه به اینکه فایل برای شما ارسال گردیده امکان استرداد وجه وجود ندارد.

موفق باشید.