معرفی مشاهیر

آنوناکی چیست؟

آنوناکی

همه چیز درباره آنوناکی

نام آنوناکی از خدا سومری آسمان گرفته شده است. این نام به گونه‌ های مختلف «a-nuna»، «da-nuna-ke4-ne» یا «da-nun-na» به معنا «فرزند شاهزاده» یا «فرزندان آن» نوشته می‌ شود. آنوناکی ها فرزندان An و همسرش، الهه زمین هستند. اصطلاح آنوناکی از کتیبه‌ هایی می‌ آید که در دوران حکومت گودآ (حدود 2144–2124 قبل از میلاد) و سلسله سوم اور نوشته شده‌ اند. در قدیمی‌ ترین متون، این اصطلاح به قوی‌ ترین و مهم‌ ترین خدایان در پانتئون سومری اطلاق می‌ شود: نوادگان خدای آسمان

تاریخچه آنوناکی

آنوناکی ها گروهی از خدایان سومری ها، اکدی ها، آشوری ها و بابلی های باستان هستند. بین النهرینان باستان معتقد بودند که خدایانشان در بهشت ​​زندگی می کنند اما مجسمه خدا تجسم فیزیکی خود خداست. به این ترتیب، مجسمه‌ های فرقه مورد توجه و مراقبت دائمی قرار می‌ گرفتند و مجموعه‌ ای از کشیش‌ ها برای مراقبت از آنها تعیین می‌ شدند. این کاهنان مجسمه ها را می پوشیدند و در جلوی آنها جشن می گرفتند.

سومریان باستان از نژادی از بیگانگان از سیاره نیبورو صحبت می کنند، داستان های دیگر از برخورد یک سیاره سرگردان با سیاره غول پیکر تیامات و ایجاد زمین می گوید. داستان های دیگر نشان می دهد که آنوناکی ها چگونه بشر را برای خدمت به آنها خلق کردند. در آغاز، بشر عمر معینی نداشت، و جمعیت را فقط می‌ توان با آتش، سیل یا آفت کنترل کرد.

در طوفان آخر، آنوناکیها (خدایان) از رنج بشر گریستند و به انسان یک عمر معین دادند. زیوسوندرا (نوح) در این طوفان بزرگ در کشتی زنده ماند. داستان های پیرامون آنوناکی ناسازگار، متضاد و بی پایان هستند. این کتاب، در ده داستان به هم مرتبط است. از اولین دیدار آنها در 14.2 میلیون سال پیش تا امروز، و دراز مدت در آینده، داستان آنوناکیها را بیان می کند.

معرفی آنوناکی ها خدایان آسمانی

آنوناکیها به عنوان خدایان خاصی توصیف می شوند، اما فهرست کاملی از نام همه آنوناکی ها باقی نمانده است. علاوه بر این، متون سومری آنوناکیها را به طور متناقضی توصیف می کنند. و در مورد تعداد آنوناکی ها یا عملکرد الهی آنها توافق ندارند.و این که می توان گفت آنوناکی ها خدایان آسمانی با قدرت های بسیار زیاد بوده اند.

از آنوناکی ها شواهد بسیار کمی برای حمایت از وجود فرقه ای کشف شده است. و این احتمالاً به این خاطر است که هر یک از اعضای آنوناکی فرقه فردی خاص خود را داشت، و جدا از دیگران بود. از آنوناکی ها هنوز چیزی به عنوان یک گروه کامل کشف نشده است. فقط چند تصویر از دو یا سه عضو جداگانه با هم شناسایی شده است.

آنوناکی ها مسئول سرنوشت سومری ها هستند. بسیاری از افسانه ها شامل قضاوت اعضای آنوناکی در مورد انسان ها بود. علاوه بر این، خدایان به عنوان فرزندان زمین و آسمان توصیف شدند. بیشتر مردم این داستان‌ ها را به اسطوره‌ شناسی تبدیل می‌ کنند، همان‌ طور که با خدایان یونانی می‌ کنند. با این حال، دیگران تعجب می کنند که آیا این داستان چیز بیشتری دارد یا خیر

نظریه محققان درباره آنوناکیها

برخی از محققان بر این باورند که آنوناکی ها ممکن است موجودات واقعی بوده باشند. یک نظریه مهم این که آنها از سیاره دیگری به زمین آمده اند. برخی بر این باورند که آنها از سیاره اسرارآمیز X آمده اند، که به گفته آنها هزاران سیاره از نزدیکی زمین عبور کرده است. آنوناکی ها سومری ها را مجبور کردند تا برای آنها طلا استخراج کنند. سپس، زمانی که آن‌ ها چیز مورد نیاز خود را داشتند، آنوناکی‌ ها به سیاره بازگشتند.

اولین تمدن زمین متعلق به چه گروهی است؟

محققین معتقد بودند که اولین تمدن روی زمین در سومر حدود 6000 سال پیش پدید آمد. با این حال، همانطور که مایکل تلینگر فاش می کند، سومری ها و مصریان دانش خود را از تمدن قبلی که در انتهای جنوبی آفریقا زندگی می کرد و با ورود آنوناکی ها بیش از 200000 سال پیش آغاز شد، به ارث بردند. این فضانوردان باستانی آنوناکی از سیاره نیبیرو که در جستجوی طلای نجات دهنده به زمین فرستاده شدند، اولین انسان ها را به عنوان یک نژاد برده برای استخراج طلا خلق کردند بنابراین سنت های جهانی ما در مورد وسواس طلا، برده داری و خدا به عنوان ارباب مسلط آغاز شد.

تلینگر با افشا شواهد باستان‌شناسی و ژنتیکی جدید در حمایت از کار انقلابی زکریا سیچین با لوح‌ های گلی قبل از کتاب مقدس، نشان می‌ دهد که چگونه آنوناکی‌ ها ما را با استفاده از تکه‌ هایی از DNA خود خلق کردند و با غیرفعال کردن DNA پیشرفته‌ تر، توانایی‌ های فیزیکی و ذهنی ما را کنترل کردند که توضیح می‌ دهد. چرا کمتر از 3 درصد از DNA ما فعال است؟ او بسیاری از گونه های پیچیده که در آفریقا جنوبی را که اخیراً کشف شده است، با هزاران معدن، به عنوان شهر رهبر آنوناکی انکی معرفی می‌ کند.

زکریا سیچین بیان می کند که از قدرت صدا به عنوان منبع انرژی استفاده می‌ کردند. وی با تطبیق اسطوره‌ های کلیدی ادیان جهان با داستان‌ های لوح‌ های گلی سومری که بر اساس آن‌ ها ساخته شده‌ اند، وقایع واقعی پشت این داستان‌ های تعامل فیزیکی مستقیم با «خدا» را شرح می‌ دهد. و با سیل حماسی پایان می‌ دهد موضوعی همیشگی از اسطوره‌ های باستانی که عملیات استخراج آنوناکی را از بین برد.

دانلود کتاب های آنوناکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =