حراج!

دانلود کتاب دوازدهمین سیاره زکریا سیچین

دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت میسر است.

بانک سامان امنیت پرداخت شما را تضمین می کند.

۱۳,۵۰۰ تومان

توضیحات


کتاب دوازدهمین سیاره زکریا سیچین فارسی

کتاب دوازدهمین سیاره زکریا سیچین که در گروه کتاب های علوم غریبه و ارتباط با بیگانگان دسته بندی می شود ، شامل ۴۰۴ صفحه کامل و جامع است و توسط تیم کاکوفایل ارائه شده است. این نسخه بدون سانسور بوده و کامل ترین نسخه در اینترنت است.

دانلود نسخه اصلی کتاب به زبان آلمانی

همچنین کتاب های دیگر سایت مثل آفرینش ژنتیکی ، بازگشت آنوناکی ، مصاحبه با بیگانه ، مجموعه مصاحبه با دکتر نرودا ممکن است برای شما جذاب باشد.

چکیده ای از مطالب کتاب دوازده امین سیاره زکریا سیچین

سومریان باستان ساکن بین النهرین دانش فوق العاده پیشرفته ای از اجرام سیاره ای و سیاره های منظومه شمسی را در آن زمان داشته اند، چنانکه این دانش عظیم توسط موجودات فضایی به سومریان داده شده بود.

زمین در گذشته توسط فضانوردانی از سیاره‌ای دیگر مورد بازدید قرارگرفته . ما می‌بایست هویت این سیاره‌ای که فضانوردان از آن آمده‌اند را کشف کنیم . می‌خواهیم کیهان‌شناسی باستانی پیچیده‌ای را کشف رمز کنیم که بهتر از دانش‌های کنونی ما چگونگی شکل‌گیری زمین و دیگر اجزاء منظومه شمسی را تشریح کرده . می‌خواهیم گزارش‌های باستانی از یک برخورد سماوی را موشکافی کنیم که در نتیجه آن یک سیاره مداخله جو در مدار خورشید گرفتارشده و نشان دهیم که همه مذاهب باستانی بر مبنای آگاهی از این عضو دوازدهم منظومه شمسی و تکریم آن شکل‌گرفته‌اند .

کتاب دوازدهمین سیاره زکریا سیچین

نظرات زکریا سیچین درمورد آنوناکی و دوازدهمین سیاره

کار طاقت فرسای حفاری و استخراج طلا، حتی با توجه به فن آوری شان، آن ها را خسته و فرسوده نموده. سیچین از این موجودات تحت عنوان آنوناکی یاد کرده ( آنانی که از آسمان به زمین آمدند ) و می گوید که آنها به جای ربات تصمیم به آفرینش برده گرفتند . موجوداتی حرف شنو و قوی بنیه که از اندک هوشی برای فرمانبرداری برخوردار باشند و حتی بخشی از احتیاجات جنسی بیگانه ها را تأمین کنند !
ماجرای مهندسی ژنتیک نخستین و حکایت ورود این موجودات و آفرینش لولوها ( برده ها ) ونیاز به تکثیر آنها و فاز مهندسی ژنتیک دوم و درگیری خدایان با خود و وضعیت جدید پس از این آفرینش و ماجرای طوفان و گریختن موقت خدایان از زمین و نحوه ظهور دوازدهمین سیاره و کشاکش های پس از طوفان و نیاز به نیروی کار و بازسازی خرابی ها و پرهیز از مواجهه مستقیم با انسان و طلوع پادشاهی بخش عمده ای از این کتاب را تشکیل می دهد.

آنتون پارکس براین باورست که به‌احتمال زیاد سیستم ستاره‌ای که روی لوح استوانه‌ای VA 243 حک شد و یکی از پایه‌های فرضیه دوازدهمین سیاره زکریا سیچین به‌شمار می‌آید منظومه شمسی ما را نشان نمی‌دهد و همان سیستم ستاره‌ای آبسو آکینّا است.

فهرست مطالب کتاب دوازدهمین سیاره زکریا سیچین

فصل اول : سرآغاز بی پایان

فصل دوم : تمدن غیر منتظره

فصل سوم : خدایان گرزمان و زمین

فصل چهارم : سومر – سرزمین خدایان

فصل پنجم : نفیلیم :قومی از موشکهای آتشین

فصل ششم : دوازدهمین سیاره

فصل هفتم : حماسه خلقت

فصل هشتم : پادشاهی ملکوت

فصل نهم : فرود بر سیاره زمین

و فصل دهم : شهرهای خدایان است.

توضیحات تکمیلی

نام کتاب

دوازدهمین سیاره

نویسنده

فرمت فایل

حجم فایل

12 مگابایت

نوع فایل

زبان

آلمانی, فارسی

تعداد صفحات

404 صفحه

مترجم

مهر

تعداد جلد

1 جلد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود کتاب دوازدهمین سیاره زکریا سیچین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *