حراج!

دانلود کتاب بازگشت آنوناکی دیلافایت

۸,۹۰۰ تومان

شناسه : 651956 دسته :

توضیحات

کتاب بازگشت آنوناکی

کتاب بازگشت آنوناکی نوشته ماکسیمیلیان دی لافایات با ترجمه مهر ، به صورت فایل PDF بوده و شامل ۱۱۸ صفحه کامل و مصور و رنگی است.

مختصری از کتاب بازگشت آنوناکی ماکسیمیلیان دی لافایت :

دی ان ای گری ها در نهاد ما حرص و خشونت و بی رحمی باورنکردنی را پدید آورده. چنین ویژگی هایی بخشی از دی ان ای اصلی نیست که هنگام آفرینش انسان مورد استفاده قرارگرفته . همان دی ان ایی که خود آنوناکی مورد استفاده قرار داده و قصدش آفرینش انسان به شکل خودش بوده . بنابراین هر فردی موظف است زندگی خودش را به دقت مورد بررسی قرار دهد .

موضوع جام مقدس بخش مهمی از نوشته آنوناکی در کتاب Dosh-Rama را به خود اختصاص داده بسیاری از اندیشمندان مسیحیت اولیه ،گنوسی ها و اقمارشان همچون کاتارها ، معبدی ها و شوالیه های گروه سنت جان مالتا اعضا گروه علما بودند. آن ها پیروان مریم مجدلیه ای بودند که نخستین “گروه مسیحی” را در اسکندریه بنیان نهاده بود و بعد ها به علمایی پیوست که دلبسته آنوناکی بودند چون جامعه آنوناکی به ذات خود زن سالار بود شمایل مریم مجدلیه در ادبیاتشان نامدار شد .

ازلحاظ مذهبی سامریان پیروان سامری گرایی یا فرقه سامری هستند، یکی از ادیان ابراهیمی که نزدیکی فراوانی با یهودیت دارد و بر پایه آموزه های تورات سامری بناشده ، ایشان باور دارند که پیروان آیین راستین بنی اسرائیل ، پیش از تبعید به بابل هستند که به وسیله مردمی که در سرزمین اسرائیل مانده اند محفوظ مانده است، از این رو با یهودیت مخالف اند و آن را شبیه دین خود به هر روی تحریف شده و آورده بازگشتگان از تبعید می دانند.

تعدادی از خطاهایی که موردخشم و غصب آنوناکی ها هستند:

مقام های منتخبی که قدرت و طمع آنها را اغوا نموده و حاضر هستند که کشورشان را برای سود بیشتر به نابودی بکشانند . مقام های منتخبی که به علت ارتباط نزدیکشان با کشورهای صاحب نفت و دیگر اشکال انرژی حاضر هستند با حاکمان فاسد این کشورها دست به یکی کرده و محیط زیست سیاره زمین را نابود کنند .

هر سیاستمدار یا پرسنل نظامی یا هرکس دیگری که درگیر تجارت با گری ها است و اجازه می دهد که آنها در ازای دانش فنی و نظامی به جنایت های خود ادامه بدهند شدیدا آلوده شده اند.

وکلا و قضاتی که با سیستم قضایی بازی می کنند و با تکیه بر قانون شک معقول ( تردید معقول یا واقعی با توجه به صحت یک ادعا ) متجاوزان به بچه ها ، قاتل ها و دیگر متخلفان با جرائم سنگین را آزاد می کنند . کسانی که با سرقت هویت زندگی ها را نابود و خوشنام ها را بدنام می کنند . کسانی که باعث آزار و شکنجه حیوانات می شوند.

از دیگر کتاب های ماکسیمیلیان دی لافایت می توان به آفرینش ژنتیکی و دالسی جهنم خاکستری ها اشاره کرد.

 

تصاویری از کتاب بازگشت آنوناکی دیلافایت :

 

کتاب بازگشت آنوناکی کتاب بازگشت آنوناکی کتاب بازگشت آنوناکی

 

برای دیدن اطلاعات بیشتر ، فهرست مطالب کتاب بازگشت آنوناکی را ببینید.

توضیحات تکمیلی

نام کتاب

بازگشت آنوناکی

نویسنده

تاریخ انتشار

1394

فرمت فایل

حجم فایل

2 مگابایت

نوع فایل

زبان

فارسی

تعداد صفحات

118 صفحه

مترجم

مهر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود کتاب بازگشت آنوناکی دیلافایت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *