حراج!

کتاب ارابه خدایان اریک فون دانیکن

دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت انجام می شود. (پرداخت با تمام کارت های بانکی میسر است)

بانک سامان امنیت پرداخت شما را تضمین می کند.

۰ تومان

توضیحات

کتاب ارابه خدایان

کتاب ارابه خدایان نوشته “اریک فون دانیکن” جز بهترین اثر او شناخته شد. از این نویسنده پر فروش ۴۰ کتاب دیگر در سطح جهان به چاپ رسیده است. در پیش گفتار این کتاب آمده است:که دیگر افسانه ها زاییده خیال محض آدمی تلقی نمی شوند. افسانه ها را بیشتر از نظر علمی و با دید فضایی باید بررسی کرد تا از نظرگاه هنر. زیرا افسانه ها باقی مانده از وقایع و روابط تاریخی دور دست این سیاره با سایر عوالم سماوی است. نظریات او در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب دهند.

کتاب ارابه‌ خدایان از اریک فون دانیکن:

نویسنده در کتاب ارابه خدایان به بررسی آثار و نشانه‌ های باقی‌مانده از مسافران فضایی در میان آثار تاریخی و باستانی می‌پردازد. این کتاب بر پایه فرضیه‌ ای که از تکنولوژی‌ های تمدن‌ های باستانی و ادیان برگرفته از مسافران فضایی هستند که به نام خدایان پذیرفته شده‌اند. کلمه خدایان در کتاب‌ های باستانی و تورات آمده، در واقع موجودات فرازمینی هستند که انسان‌ های آن دوران به آن‌ها خدایان می‌ گفتند. اما نیاکان ما که بسیار ابتدایی و وحشی بودند، آنان را خدایان فرض کردند و به پرستش آنان پرداختند و هزاران فرقه‌ ی خرافی با رنگ و بوی مذهبی را به وجود آوردند و این گونه از درک وجود خدای راستین به دور ماندند و زندگی خود را به کجی‌ های بسیار آلودند.

درباره اریک فون دانیکن :

اریک فون دانیکن در ایران با کتاب ارابه خدایان شناسانده شد. او با تحمل رنج سفر های طولانی، به جهان های ناشناخته ای راه یافت که در تاریخ علوم بخصوص باستان شناسی تحولی بوجود آورد.در این کتاب سخنان او بیشتر شبیه خیال است تا حقیقت. اما جهان علوم در سایر کشورها خط تازه ای در تحقیقات و نظرات او در زمینه تاریخ داشت. “فون دانیکن” معتقد است: گذشته ما که به هزاران میلیون سال می رسد چیزی غیر معمول و ناشناخته است. و این چنین به جواب ابهامات خود می گشاید: «ما در گذشته با سفینه ها و سفینه نشین های سایر کرات آسمانی همکاری و مبادلات علمی و عملی داشته ایم»

خلاصه کتاب ارابه خدایان اریک فون دانیکن:

دانیکن در این کتاب در فصلی تحت عنوان “آیا در کیهان موجودات متفکر وجود دارند؟” اشاره به بشر این عصر همچنان معتقد است که زمین ما تنها کره ای است که دارای انسان است، که به علوم ستاره شناسی و کشفیات این دانشمندان اشاره می کند و فرضیات آنان را در فواصل کهکشان ها، تکرار می کند. دلایلی را که این محقق ارائه می دهد، قابل مطالعه است. دلایل گاهی از اعتبار تحقیقات مستند و ضبط شده ای برخوردار است که در علوم باستان شناسی قابل بحث و بررسی است.” دانیکن” بیان میکند: «نوشتن چنین مطالبی نیاز به تهور و شهامت دارد. زیرا این فرضیات با آنچه باستان شناسی تاکنون اظهار داشته سخت تضاد دارد.» این از ویژگی های ارایه هر فرضیه نوینی است که هر حرکت تازه ای در عرصه رشته ای از علوم، این دشواری را که محقق و دانشمند در معرض لعنت های علمی عالمان است.

فصل های کتاب ارابه خدایان اریک فون دانیکن :

 1. فصل اول: آیا موجودات هوشمند دیگری در پهنۀ کیهان وجود دارند؟
 2. فصل دوم: سفینۀ فضایی ما روی سیاره‌ای فرودمی‌آید.
 3. فصل سوم: معماهای توجیه‌ناپذیر جهان
 4. فصل چهارم: آیا خدایان فضانورد بودند؟
 5. فصل پنجم: ارابه‌های آتشین از آسمان
 6. فصل ششم: خیال‌پردازی‌های قدیمی و افسانه‌ها… یا حقایق قدیمی
 7. فصل هفتم: عجایب دنیای قدیم یا مراکز مسافرت‌های فضایی
 8. فصل هشتم: سرزمین مردان پرنده
 9. فصل نهم: اسرار و عجایب آمریکای جنوبی
 10. فصل دهم: آزمودگی‌های زمین از فضا
 11. فصل یازدهم: ارتباط مستقیم
 12. فصل دوازدهم: فردا (آینده)

توضیحات تکمیلی

نام کتاب

ارابه خدایان

نویسنده

تاریخ انتشار

1999

فرمت فایل

حجم فایل

1.77 مگا بایت

نوع فایل

زبان

انگلیسی

تعداد صفحات

185 صفحه

مترجم

سیامک بودا

تعداد جلد

1 جلد

فایل راهنما

ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب ارابه خدایان اریک فون دانیکن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *