دانلود کتاب الکترونیکی آفرینش ژنتیکی

۱۲,۹۰۰ تومان

شناسه : 254693 دسته :

توضیحات

کتاب آفرینش ژنتیکی

کتاب آفرینش ژنتیکی نوشته ماکسیمیلیان دی لافایات با ترجمه مهر ، به صورت فایل PDF بوده و شامل ۲۰۷ صفحه کامل و مصور و رنگی است.

 

مختصری از کتاب آفرینش ژنتیکی دی لافایت :

پژوهشگرانی که متون سومری را ترجمه یا تفسیر کرده اند و گل را به عنوان لجن یا خاک در نظر گرفته اند که آنوناکی آن را در عراق باستان پیدا کرده و با دی ان ای خودشان مخلوط کرده تا انسان خلق شود مرتکب اشتباه بزرگی شده اند. آنوناکی از یک مایع پلاسمایی استفاده می کرده که خیلی سریع لخته می شده و طی مدت کوتاهی بعد از آن این لخته ویژگی های ظاهری فیزیکی اش مثل گل می شده. اما این ماده نه خاک که یک ماده ارگانیک پلاسمایی بوده است. همه بیگانه ها منشاء شان یکسان نیست .

آنوناکی نژادی است بسیار دلسوز و خیلی بزرگ منش و رویه اش صلح آمیز است . ظاهرا روش آنوناکی برای سکس برای هر دو جنس دلپذیرتر است. نور از دو همباش ساطع می شود . نور ها قاطی می شده اند و نتیجه آن لذتی است که همزمان هم فیزیکی بوده و هم روحی. آنوناکی مثل ما آلت تناسلی ندارد!

بر روی جلد کتاب عنوان نژاد های انسان ، خدایان ، فرشتگان ، ارواح و دیوها توسط آنوناکی و تصویری از نمونه DNA انسان صفحه آرایی شده است. لافایت را بزرگترین مرجع در مورد علمای آنوناکی در دنیا می دانند. ۸ دیکشنری، ۱۵۰ کتاب، ۸ دایره المعارف، ۳۲ کتاب در زمینه فرازمینیان، مسلط به ۲۱ زبان که ۱۰ جلد لغت‌ نامه ی از ۱۴ زبان را تألیف کرده است مانند زبانهای سومری، آکادیریال آرامی و… او زبان‌ شناسی ماهر و متخصص در زبان های خاور و شرق میانه و هم چنین زبان های قبیله‌ای و مورخی بزرگ است.

از دیگر کتاب های ماکسیمیلیان دی لافایت می توان به بازگشت آنوناکی و دالسی جهنم خاکستری ها اشاره کرد.

 

تصاویری از کتاب ماکسیمیلیان دیلافایت آفرینش ژنتیکی :

کتاب آفرینش ژنتیکیکتاب آفرینش ژنتیکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توضیحات تکمیلی

نام کتاب

آفرینش ژنتیکی

نویسنده

مترجم

مهر

حجم فایل

۸.۴۷MB

فرمت فایل

زبان

فارسی

تعداد صفحات

۲۰۷ صفحه

نوع فایل

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود کتاب الکترونیکی آفرینش ژنتیکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *